• Centrum Medyczne Grupa

  Centrum Medyczne Grupa

Przychodnia Euromedica w Grupie

Pacjent jest zawsze najważniejszy to misja, która przyświeca nam w prowadzeniu przychodni. Przychodnie to nasza pasja i praca, która przynosi nam ogromną satysfakcję niesienia pomocy bliźniemu.

Przychodnia w Dolnej Grupie to placówka z tradycjami, która w panujących realiach znalazła się w trudnej sytuacji kadrowej i organizacyjnej. Żywimy wielką nadzieję, że pod naszymi skrzydłami nasi Pacjenci odczują komfort korzystania z bezpłatnej służby zdrowia. Ponadto liczymy na to, iż każdy z Państwa spotka się z nowoczesnymi rozwiązaniami ułatwiającymi Państwu dostęp do wszystkich usług w ramach NFZ.

Na rynku funkcjonujemy od ponad 20 lat - z czego ostatnie lata to wytężony proces przemian ukierunkowany w 100% na poziom zadowolenia naszego Pacjenta. Taka będzie również przychodnia w Dolnej Grupie z filią w Grupie - Państwa przychodnia POZ, którą tworzymy dla Was i z Wami. Liczymy na Państwa sugestie, pomoc i przepływ informacji, który każdego dnia będzie nas mobilizował do osiągnięcia perfekcji! :)

Adres

 • Akacjowa 1
  86-134 Dolna Grupa

Rejestracja telefoniczna

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek - Piątek
  8:00 - 18:00
 • Sobota
  -
 • Niedziela
  -

Zdjęcia

Przychodnie gabinet lekarski
Gabinet lekarski Grudziądz

Dlaczego Euromedica?

120
Specjalistów
35
Poradni
20
Lat w branży
7
Placówek
Newsletter
Otrzymuj garść zdrowych informacji!
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane