Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Szanowni pacjenci,

Idąc z postępem informatycznym służby zdrowia oddajemy do państwa dyspozycji kolejne narzędzie umożliwiające podgląd wyników badań RTG.

Po wykonaniu zdjęcia RTG w naszej pracowni rentgenodiagnostyki ogólnej mieszczącej się na ulicy IKARA 4, otrzymają państwo od pracownika kod dostępowy do swojego badania.

Badanie będzie dostępne już od następnego dnia roboczego po jego wykonaniu.

Aby zobaczyć wyniki należy wejść na stronę z wynikami badań - KLIKNIJ TUTAJ, gdzie trzeba wpisać otrzymany kod wraz ze swoim numerem PESEL.

Po wpisaniu wymaganych danych ukażą się państwu dostępne pliki ze zdjęciami i opisami (różna ilość w zależności od celu zleconego badania i ilości zdjęć).

Pliki te można pobrać na komputer lub tylko przejrzeć w przeglądarce.

W najbliższym czasie całkowicie zrezygnujemy całkowicie z wydawania płyt CD z wynikami badań - na życzenie będziemy wykonywać kopie na płytach CD, niestety opcja ta będzie płatna.

Przychodnie zdrowia bądź lekarze, którzy maja podpisane umowy z naszą pracownią i zlecają wykonanie zdjęcia RTG będą miały również bezpośredni dostęp do wykonanych zdjęć wraz z opisem.

Jeżeli chcecie przekazać zdjęcia, opisy innemu lekarzowi np. nie z naszego miasta, najlepiej jest pokazać otrzymaną kartkę z kodem - gdzie znajduje się opis jak można zdjęcie zobaczyć.

Ten postęp ma usprawnić przekazywanie informacji, uniknąć niepotrzebnego wracania do pracowni by odebrać zdjęcia i usprawnić proces leczenia pacjenta - już następnego dnia można odbyć teleporadę z lekarzem bez przekazywania mu fizycznie zdjęcia.

Dlaczego Euromedica?

120
Specjalistów
35
Poradni
20
Lat w branży
8
Placówek