Ułatwienia dostępu

Skip to main content

dr n. med. Misterek Bartosz

5.00 ( 1 głosów )
  • Lekarz

doktor urologią profesjonalnie zajmuję się od 2009 roku kiedy skończył specjalizację z urologii, która ciągle jest jego pasją.

Pracę zawodową rozpoczął w Oddziale Chirurgicznym Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy gdzie zdobył pierwsze szlify chirurgiczne. Po zdaniu egzaminów otworzył specjalizację z Urologii w Klinice Urologii Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy. Tajniki zawodu poznał biorąc udział w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach. Udzielał się również naukowo w Pracowni Hodowli Tkankowej w Zakładzie Biologii Collegium Medicum. Efektem tej pracy była obrona pracy doktorskiej i uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych. Po zakończeniu specjalizacji z Urologii podjął pracę w Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Duże doświadczenie zdobył w leczeniu schorzeń onkologicznych układu moczowo-płciowego. Doskonalił techniki operacyjne, poznał nowatorskie, mało inwazyjne techniki leczenia- zabiegi termoablacji. Wykonywał zabiegi endoskopowe z użyciem lasera. Jego praca to ciągłe szkolenia, doskonalenie umiejętności i poznawanie najnowszych technik oraz sposobów leczenia chorób urologicznych. Aktualnie pracuje w Oddziale Urologii Szpitala Wielospecjalistycznego w Grudziądzu. Zabiegi operacyjne wykonuje technikami laparoskopowowymi, metodami otwartymi, endoskopowymi i mało inwazyjnymi wykorzystując technikę termoablacji. Pracuje również w Pracowni Badań Urodynamicznych badając zaburzenia funkcjonowania pęcherza moczowego u osób z nietrzymaniem moczu, parciami i po urazach rdzenia kręgowego. Zapraszam Państwa do odwiedzania mojego gabinetu, badań profilaktycznych, kontrolnych. Prowadzę Pacjentów przez wszystkie etapy leczenia- od diagnostyki, przez leczenie i opiekę pooperacyjną, kontrolną.

Doktor przyjmuje w budynku przychodni Euromedica Spec przy ulicy Roty Grudziądzkiej 6 w każdy poniedziałek. Na wizytę z lekarzem można się umówić telefonicznie lub osobiście (I piętro)  - cena wizyty od 200 PLN

Przychodnia Euromedica SPEC przy ul. Roty Grudziądzkiej 6

Rejestracja:

- osobiście

- telefonicznie 56 46 50 600

Nr prawa wykonywania zawodu 5198089


 

Ocena

Ocena lekarza
5.00

Opinie pacjentów

Andriej
5.00

lekarz z prawdziwego zdazenia,takich potrzeba wiecej.

Oceń

Dlaczego Euromedica?

120
Specjalistów
35
Poradni
20
Lat w branży
8
Placówek