Ułatwienia dostępu

Skip to main content

mgr Łobocka Kamila

0.00 ( 0 głosów )
  • Lekarz

Kocham być neurologopedą, bo zawód ten pozwala mi zmieniać świat pacjentów na chociaż trochę piękniejszy i łatwiejszy. A uśmiech dziecka podczas terapii jest dla mnie najcenniejszym skarbem.
Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci, które uczą mnie patrzeć na świat oczami dziecka, a ich pomysły są dla mnie morzem inspiracji.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, KPSW w Bydgoszczy. Specjalizację logopedyczną i neurologopedyczną ukończyłam na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Z wykształcenia jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, logopedą, neurologopedą, oligofrenopedagogiem, terapeutą Integracji Sensorycznej, terapeutą ręki.

W celu lepszej diagnostyki i efektywniejszej terapii nieustannie poszerzam swoje kompetencje i kwalifikacje biorąc udział w licznych praktykach, kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych dotyczących pracy z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum Autyzmu, zespołu Aspergera, Integracji Sensorycznej, tematów związanych z kompleksowym wspieraniem rozwoju dziecka oraz terapii logopedycznej i neurologopedycznej. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywam już od 8 lat, dzięki pracy z dziećmi jako nauczyciel edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, logopeda, terapeuta w przedszkolu i szkole podstawowej.

Ocena

Ocena lekarza

Opinie pacjentów

Oceń

Dlaczego Euromedica?

120
Specjalistów
35
Poradni
20
Lat w branży
8
Placówek