Ułatwienia dostępu

Skip to main content

lek. Radochoński Rafał

5.00 ( 15 głosów )
  • Lek. Med.
Pan doktor jest absolwentem Collegium Medicum w Bydgoszczy.
Po studiach rozpoczął swoją przygodę z zawodem w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza, a następnie pracował jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej w jednej z bydgoskich placówek POZ. Od niedawna mieszka w Grudziądzu i współpracuje z naszą przychodnią ?
Nasz nowy Specjalista kompleksowo informuje o możliwościach i celach wdrażanych terapii, a także stawia na aktywny udział pacjenta w procesie leczenia.

Ocena

Ocena lekarza
5.00

Opinie pacjentów

Ewelina
5.00

Super lekarz. Indywidualne podejście do pacjenta. Czułam się zaopiekowana. Sympatyczny i przede wszystkim posiadający dużą wiedzę jak na swój młody wiek. Rzadko można spotkać takiego specjalistę w ramach NFZ.

Emilia
5.00

Jeden z lepszych specjalistów. Człowiek z powołaniem, słucha i pomaga pacjentowi.

Bożena
5.00

Bardzo dobry lekarz zna się na swojej pracy. Potrafił postawić diagnozę po pierwszej wizycie. Za co bardzo jestem wdzięczna ponieważ wiem w jakim kierunku się leczyć. Polecam

Emilia
5.00

Lekarz z powołania! Empatyczny, sumienny i przede wszystkim kompetentny! Jedyny lekarz, który moje objawy potraktował poważnie i szukał ich przyczyny. Bardzo polecam.

K
5.00

Lekarz na bardzo wysokim poziomie.Pan Rafał jest bardzo kompetentny i zasługuje na miano bardzo dobrego lekarza.

Emilia
5.00

Fantastyczny lekarz! Jako jedyny zainteresował się moim przypadkiem i jestem mu za to bardzo wdzięczna! Lekarz pełen empatii i niezwykle kompetentyny!

Kuba
5.00

Dzięki temu lekarzowi moje życie zmieniło się diametralnie, na lepsze! Wspierał mnie podczas walki z chorobą i jestem bardzo wdzięczny za to co dla mnie zrobił.

Adam
5.00

Na p. Radochońskiego natrafiłem przez przypadek. Bardzo dobry specjalista. Chodziłem po wielu lekarzach, nikt nie potrafił dobrać leków.
Tu po drugiej wizycie w końcu mogę funkcjonować. Widać lekarz z powołania.

Oliwia
5.00

Bardzo polecam! Jeden z najlepszych lekarzy, na których trafiłam. Bardzo miły, sympatyczny, a co najważniejsze potrafi naprawdę skutecznie pomóc, moje życie dzięki lekarzowi zmieniło się o 100% i w końcu udało się spojrzeć na świat w normalnych barwach. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu i co najważniejsze z powołania! Bardzo, bardzo polecam ?

Strzelecki
5.00

Super lekarz, pomógł mi przejść przez jeden z trudniejszych etapów mojego życia. Pomagał i wspierał przy walce z chorobą i z samym sobą. Polecam serdecznie!

Oceń

Dlaczego Euromedica?

120
Specjalistów
35
Poradni
20
Lat w branży
8
Placówek