Ułatwienia dostępu

Skip to main content

lek. Radochońska Aleksandra

5.00 ( 4 głosów )

Absolwentka Wydziału lekarskiego CM UMK w Bydgoszczy. Po odbyciu stażu w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza, rozpoczęła pracę jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej w jeden z bydgoskich przychodni. Obecnie mieszka i pracuje w Grudziądzu przyjmując pacjentów w CM Ikar na osiedlu Lotnisko.

Ocena

Ocena lekarza
5.00

Opinie pacjentów

Śliwinska
5.00

Najlepsza Pani doktor z ogromną wiedzą! Bardzo empatyczna i pomocna pomocna!! Wysłucha Pacjenta i doradzi jak, tylko może

Ba
5.00

U Pani doktor w gabinecie panuje mini Leśna Góra z Na dobre i na złe.👍🙂. Bardzo miła i konkretna pani doktor.

Polciaa
5.00

Bardzo profesjonalna, oraz uprzejma Pani Doktor.
Wykonuje pracę rzetelnie względem pacjenta :)

Eryk
5.00

Bardzo uprzejma i miła lekarka. Profesjonalizm i stosowne badania względem stanu pacjenta wykonane z zachowaniem komfortu i higieny. Chętnie odpowiada na każde pytania, bez wyśmiewania czy komentowania. Leki które wypisała na infekcje były dobierane z myśleniem, skutecznością i bezpieczeństwem. Rozpoznała rozwój innego zapalenia dodatkowo do pierwszego którego podejrzewałem dzięki skrupulatnemu podejściu do tematu. Zaleciła także wizytę kontolną. Piszę to wszystko by ugruntować merytorycznie moją opinię dla innego pacjenta.

Bardzo serdecznie polecam jako osoba lękowa – obawy zostały rozwiane spokojną atmosferą i szybkim zalatwieniem sprawy. Pani Doktor zdarzało się pomóc i mojej rodzinie z równie pozytywnym odbiorem.

Oceń

Dlaczego Euromedica?

120
Specjalistów
35
Poradni
20
Lat w branży
8
Placówek