lek. Kończal Jan

5.00 ( 4 głosów )
  • Lek. Med.

jest cenionym lekarzem specjalistą II stopnia w dziedzinie pediatrii od 1996 roku. Tytuł lekarza posiada od 1984 roku. Związany z grupą Euromedica od 2009 roku. Przyjmuje w dwóch naszych przychodniach w ramach kontraktu z NFZ jaki i prywatnie. Wizyty prywatne odbywają się w gabinecie w przychodni Tivoli-Med w poniedziałki po godzinie 14:00. Cena wizyty prywatnej 120 PLN.

REJESTRACJA

PRYWATNIE

Gabinet Lekarza POZ

NZOZ Tivoli-Med s.c.

ul. Legionów 21/23

56 46 50 600

 

Ocena

Ocena lekarza
5.00

Opinie pacjentów

Mama
5.00

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Najlepszy specjalista !!!! Polecam

Aga
5.00

Pan dr Konczal powinien dostać nagrodę najlepszego pediatry dziecięcego. Jest nieoceniony , zawsze wysłucha A przede wszystkim dokładnie bada dziecko.

nowika
5.00

Ja dałabym milion gwiazdek i zabrałabym Pana ze sobą do Poznania!!! Nigdy się nie zawiedliśmy i zawsze możemy liczyć na pomoc.Konkretny, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśni. Leo i Pascal

Estera
5.00

Najlepszy pediatra u jakiego kiedykolwiek byłam. Lekarz ma ogromną wiedzę. Potrafi w jasny, zrozumiały sposób wszystko wyjaśnić. Nie raz mnie uspokoił, doradzil i zlecił konkretne badania. Jako jedyny Pan doktor wysłuchał u córki wadę serduszka. Jestem pełna podziwu i wdzięczności.

Oceń

Dlaczego Euromedica?

120
Specjalistów
35
Poradni
20
Lat w branży
4
Placówki

Partnerzy

dr Widget
Polmed
LekSeek
NFZ
Vitalabo
Mediporta
Grudziądz
Grudziądzka Karta Seniora
Allianz
Saltus
Newsletter
Otrzymuj garść zdrowych informacji!
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane