Ułatwienia dostępu

Skip to main content

lek. Kończal Jan

5.00 ( 8 głosów )
  • Lek. Med.

jest cenionym lekarzem specjalistą II stopnia w dziedzinie pediatrii od 1996 roku. Tytuł lekarza posiada od 1984 roku. Związany z grupą Euromedica od 2009 roku. Przyjmuje w dwóch naszych przychodniach w ramach kontraktu z NFZ jaki i prywatnie. Wizyty prywatne odbywają się w gabinecie w przychodni Tivoli-Med w poniedziałki po godzinie 14:00. Cena wizyty prywatnej od 150 PLN.

REJESTRACJA

PRYWATNIE

Gabinet Lekarza POZ

NZOZ Tivoli-Med s.c.

ul. Legionów 21/23

56 46 50 600

56 46 50 600

 

Ocena

Ocena lekarza
5.00

Opinie pacjentów

Anna
5.00

Najlepszy pediatra w Grudziadzu moj syn uwielbia Pana Doktora :)

Michelle
5.00

Najlepszy pediatra
Bardzo polecam pana doktora Konczala

Madzia
5.00

Najlepszy pediatra na świecie. Ma świetne podejście do dzieci i ogromną wiedzę. Potrafi bardzo prosto wyjaśnić wszystko.

Pozdrawiam


Anna
5.00

Dr Jan Kończal to najlepszy pediatra, tą opinię również potwierdzają świetni specjaliści w dziedzinie pediatrii z Torunia m.in. dr Janusz Czarnecki bardzo poleca dr Kończala. Ogrom fachowej wiedzy, szczególowo bada dziecko i w jasny sposób przekazuje wiedzę rodzicom. Pozdrawiamy serdecznie. Mama Fabiana

Mama
5.00

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Najlepszy specjalista !!!! Polecam

Aga
5.00

Pan dr Konczal powinien dostać nagrodę najlepszego pediatry dziecięcego. Jest nieoceniony , zawsze wysłucha A przede wszystkim dokładnie bada dziecko.

nowika
5.00

Ja dałabym milion gwiazdek i zabrałabym Pana ze sobą do Poznania!!! Nigdy się nie zawiedliśmy i zawsze możemy liczyć na pomoc.Konkretny, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśni. Leo i Pascal

Estera
5.00

Najlepszy pediatra u jakiego kiedykolwiek byłam. Lekarz ma ogromną wiedzę. Potrafi w jasny, zrozumiały sposób wszystko wyjaśnić. Nie raz mnie uspokoił, doradzil i zlecił konkretne badania. Jako jedyny Pan doktor wysłuchał u córki wadę serduszka. Jestem pełna podziwu i wdzięczności.

Oceń

Dlaczego Euromedica?

120
Specjalistów
35
Poradni
20
Lat w branży
8
Placówek