Ułatwienia dostępu

Skip to main content

lek. Klasa Anna

0.00 ( 0 głosów )
  • Lekarz

jest lekarzem z 19 letnim stażem, dyplom lekarza uzyskała w 2001 roku. Ma ukończone dwie specjalizacje - specjalista chorób wewnętrznych (2009 rok) oraz specjalista endokrynolog (2015 rok). Lekarz ten będzie przyjmował pacjentów tylko na wizytach prywatnych w naszej przychodni przy ul. Roty Grudziądzkiej 6 w poradni endokrynologicznej.

Specjalista chorób wewnętrznych i endokrynologii, flebolog.

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku w 2001 roku. Ukończyła staż specjalizacyjny z chorób wewnętrznych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Gdańsku na Oddziale Wewnętrznym 1.
Po uzyskaniu tytułu specjalisty pracowała na Oddziale Wewnętrznym 1 w Szpitalu Miejskim w Gdańsku Zaspie. Staż endokrynologiczny odbyła w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Schorzeń Endokrynologicznych w Gdyni Redłowie. Drugą jej pasją jest flebologia-interesująca ze względu na duże możliwości diagnostyczne i terapeutyczne dostępne dla pacjenta ambulatoryjnie.
Zajmuje się diagnostyką, kwalifikacją do zabiegów operacyjnych i małoinwazyjnym leczeniem przewlekłej niewydolności żylnej. Członek Towarzystwa Internistów Polskich.

Cena wizyty od 160 PLN.

Przychodnia Euromedica SPEC przy ul. Roty Grudziądzkiej 6

Rejestracja:

- osobiście

- telefonicznie 56 46 50 600

Nr prawa wykonywania zawodu 9567442


 

Ocena

Ocena lekarza

Opinie pacjentów

Oceń

Dlaczego Euromedica?

120
Specjalistów
35
Poradni
20
Lat w branży
8
Placówek