Ułatwienia dostępu

Skip to main content

lek. Janczewski Janusz

5.00 ( 8 głosów )
  • Lekarz

jest lekarzem z długoletnim bo aż 43 letnim stażem, od 2000 roku jako specjalista psychiatrii II stopnia. Posiada również (1979) specjalizacją I stopnia z chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w poradni zdrowia psychicznego przy ulicy Roty Grudziądzkiej 6 w ramach świadczeń NFZ jak i podczas wizyt prywatnych. Wizyty prywatne w poniedziałki i czwartki - cena wizyty od 200 PLN.

ciekawostka - wywiad z lek. Janczewskim - TUTAJ

Przychodnia Euromedica SPEC przy ul. Roty Grudziądzkiej 6

Rejestracja:

- osobiście

- telefonicznie 56 46 50 600

Nr prawa wykonywania zawodu 7764452


 

Ocena

Ocena lekarza
5.00

Opinie pacjentów

Pacjentka
5.00

Wspaniały człowiek na odpowiednim miejscu . Atmosfera rewelacyjna , każda wizyta jest czymś co sprawia że pacjent wychodzi pełen optymizmu z uśmiechem na twarzy. Polecam z całego serca .

Ewunia
5.00

Pan Doktor cierpliwie słucha, obserwuje i pomaga. Z ciepłym podejściem do pacjenta.,Czułam się zaopiekowana i świadoma powodzenia terapii. Dziekuje Panie Doktorze.

Ewa
5.00

Pan Doktor wspaniały specjalista. Świetne podejście do pacjenta. Cierpliwy, miły a przede wszystkim kompetentny. Empatyczny...
Dziękuję Panie Doktorze..

brak
5.00

Pan Doktor wspaniały specjalista .Świetne podejście do pacjenta. Miły a przede wszystkim kompetentny. Czuję się zaopiekowana, jako pacjentka i pełna wiary w terapię. Jestem szczęśliwa , że lekarz NFZ jest bezinteresownie dobry i empatyczny.

Iwona
5.00

Bardzo miły, przesympatyczny Pan doktor z podejściem do pacjenta. Podczas wizyty czułam się bardzo swobodnie i pewnie. Pan doktor odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości i postawil słuszną diagnozę. Polecam każdemu;)

Justyna
5.00

Wspaniały lekarz! Doskonała relacja z pacjentem, profesjonalne i bardzo życzliwe podejście do chorych. Z wielką przyjemnością przyjeżdżam do doktora z Gdańska. Gorąco polecam!

Jola
5.00

Pan doktor, to naprawdę odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Fantastyczny, empatyczny i bardzo pomocny człowiek. Polecam każdemu.

Chora
5.00

Trafiłam do Pana Janczewskiego z zaburzeniami odżywiania i żałuję tylko, że stało się to tak późno. Pozytywna energia jaką zaraża Pan Janczewski jest nie do opisania. Gdybyśmy obracali się w towarzystwie tylko takich ludzi to pewnie połowa chorób psychicznych by nie istniała. Dobrze dobrane leki, super atmosfera, szczęśliwy pacjent.

Oceń

Dlaczego Euromedica?

120
Specjalistów
35
Poradni
20
Lat w branży
8
Placówek