Ułatwienia dostępu

Skip to main content

mgr Sulerzycka Dorota

0.00 ( 0 głosów )
  • Lekarz

 Logopeda


Jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu pedagogiki rewalidacyjno-terapeutycznej, co daje jej możliwość pracy profilaktycznej jako terapeuta i socjoterapeuta.

Specjalizację logopedyczną ukończyła na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dzięki niej może prowadzić terapię z zakresu:

  • balbutologopedii
  • dyslalii
  • neurologopedii
  • surdologopedii
  • oraz oligofrenologopedii.

Na co dzień pracuje w szkole podstawowej z oddziałami integracyjnymi, prowadząc od 2004 roku zajęcia z rewalidacji i od 2015 roku zajęcia z logopedii z dziećmi z różnymi rodzajami niepełnosprawności.

O sobie mówi:

Szkoła jak dotąd jest miejscem, w którym pracuję najdłużej, dzięki czemu specyfika pracy oraz rodzaj zaburzeń językowych najczęściej występujących w wieku szkolnym, jest mi najlepiej znana. Zdobyte doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że w pracy zawodowej jestem bardziej profesjonalna i skuteczna. Poczucie sprawczości z kolei przekłada się na poczucie satysfakcji. Co więcej staje się również swoistym „motorem napędowym” do dalszej pracy.

W mojej pracy kieruję się chęcią pomocy drugiemu człowiekowi na miarę jego możliwości. Staram się dostrzegać deficyty, nad którymi trzeba popracować, ale też dostrzegam też mocne strony pacjenta. Kieruję się empatią na każdym etapie i cierpliwością niezbędną w tej pracy. Cenię sobie współpracę z opiekunami pacjentów, która może zaowocować lepszymi i szybszymi efektami terapii. Kierując się dobrem pacjenta, zawsze zachowuję tajemnicę zawodową”.

Ocena

Ocena lekarza

Opinie pacjentów

Oceń

Dlaczego Euromedica?

120
Specjalistów
35
Poradni
20
Lat w branży
8
Placówek