Ułatwienia dostępu

Skip to main content

lek. Ferenc Karolina

5.00 ( 3 głosów )
  • Lekarz

pani Karolina dołączyła do naszego zespołu w styczniu 2020 roku. Jest młodym lekarzem, uprawnienia uzyskała w 2018 roku. Lekarz ten przyjmuje w przychodni podstawowej opieki zdrowotnej na osiedlu Lotnisko w Centrum Medycznym Ikar. Na dzień dzisiejszy p. Karolina przyjmuje pacjentów codziennie od 8:00 do 18:00. Pani doktor jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, a staż podyplomowy odbyła w szpitalu MSWiA w Olsztynie.
Swoje zainteresowania rozwija w kierunku medycyny rodzinnej oraz medycyny estetycznej, z zakresu której ukończyła liczne kursy.

Centrum Medyczne IKAR przy ul. Ikara 4

Przychodnia Euromedica POZ przy ul. Dąbrówki 1

Rejestracja:

- osobiście

- telefonicznie 56 46 50 600

Nr prawa wykonywania zawodu 3212188


 

Ocena

Ocena lekarza
5.00

Opinie pacjentów

Kasia
5.00

Zawdzięczam dużo pani Doktor. Pomoże wysłucha. Zrobi konieczne badania. Taki powinien być każdy lekarz. Cieszę się że w ciężkim dla mnie czasie trafiłam na takiego lekarza, który z bardzo dużym zaangażowaniem przejął się moim stanem zdrowia. Dziękuję ❤️❤️ za mała skala ocen.

-
5.00

Szybko i sprawnie
pozdrawiam

Kasia
5.00

Bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc Pani Doktor. Że w tym trudnym czasie wysłuchała mnie i potraktowała mnie poważnie. I dziękuję za opiekę. Serdecznie pozdrawiam

Oceń

Dlaczego Euromedica?

120
Specjalistów
35
Poradni
20
Lat w branży
8
Placówek